Головна » Система ідентифікації продукції

Система ідентифікації продукції

 • від
Система ідентифікації продукції

    Під час виробничого процесу часто виникає потреба швидко та легко відстежити продукт на одній із стадій його виготовлення. Для цього ми пропонуємо використовувати систему ідентифікації продукції.  

    Що ж таке “ідентифікація продукції” та чим наявність відповідної системи на підприємстві може допомогти Вам ?

    Ідентифікація продукції – це встановлення тотожності характеристик продукції її істотним ознаками. Ідентифікація означає знання того, який товар або послуга знаходяться на виході певного процесу виробництва, навіть у тому випадку, якщо процес проміжний.

    Принцип системи ідентифікації продукції полягає у наступному: на приході сировини кожній партії присвоюють внутрішній реєстраційний номер та проводиться вхідний контроль. Вхідний контроль може бути візуальний, кількісний, аналітичний тощо. Все залежить від можливостей лабораторії, де він виконується. В карті вхідного контролю обов’язково чітко прописують пакет документів для кожної партії сировини. Його визначає технолог. Результати випробувань вхідного контролю можна вносити в окремий журнал вхідного контролю або ж в систему ідентифікації продукції. 

    В запропоновану нами електронну систему вводиться інформація по кожній партії сировини (назва сировини, реєстровий номер, кількість, термін придатності, дата виготовлення, дата приходу, пакет документів, які супроводжували сировину, умови зберігання). Всі супутні документи на сировину мають зберігатись в папках по видах сировини та роках приходу. 

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК


Отримайте консультацію фахівця та дізнайтесь вартість необхідної Вам послуги.

      Така проста система ідентифікації продукції має ряд переваг:
       – дозволяє контролювати термін придатності сировини без зайвих зусиль;
       – надає швидкий доступ до наявних документів на сировину;
       – дозволяє зробити глибокий аналіз, з чого саме був виготовлений продукт та виявити причину браку для подальшого його усунення;
    – дозволяє проаналізувати та виявляти інші причини виготовлення неякісної продукції, адже часто проблема полягає не у сировині, а у неправильно підібраному технологічному параметрі на стадії виготовлення продукції.

      Для кожного клієнта в залежності від специфіки виробництва Технічне бюро “ЕйСкіл” розробляє індивідуальні системи ідентифікації продукції.  

      Бажаєте оновити процес роботи з документацією та впровадити таку систему на Вашому підприємстві? Тисніть кнопку “ЗАМОВИТИ” нижче та дізнавайтесь більше. 

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *