Державна реєстрація потужності

+38050-580-18-30

info@askill.com.ua

   Відповідно до Статті 25 Закону України №771/97-ВР “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” державній реєстрації підлягають потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

   Державна реєстрація потужностей здійснюється компетентним органом шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі.

   Експлуатаційний дозвіл отримують оператори ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

Обов’язок отримання експлуатаційного дозволу не поширюється на:

 

Отримайте консультацію фахівця та дізнайтесь вартість необхідної Вам послуги.

  Відповідальність за незареєстровану виробничу потужність

  Відповідно до Закону України №2042-VIII “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”:

  1) виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстровано ї потужності, якщо обов’язковість її державної реєстрації встановлена законом, тягне за собою накладення штрафу:

  • на юридичних осіб у розмірі 20 мінімальних заробітних плат (130 000,00 грн),
  • на фізичних осіб – підприємців – у розмірі 11 мінімальних заробітних плат (71 500,00 грн).

  2) виробництво, зберігання харчових продуктів або кормів без отримання експлуатаційного дозволу на відповідну потужність, якщо обов’язковість його отримання встановлена законом, тягне за собою накладення штрафу:

  • на юридичних осіб у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (195 000,00 грн),
  • на фізичних осіб – підприємців – у розмірі 20 мінімальних заробітних плат (130 000,00 грн).