Головна Сторінка » Розробка технічних креслень

Розробка технічних креслень

 • від
Креслення

  Виготовлення кожного продукту починається з ідеї, а його графічне зображення з перетворення цієї ідеї у креслення за проектом інженера.

   Технічне креслення – це основний конструкторський документ. Він, окремо або у поєднанні з іншими графічними і текстовими документами, визначає будову виробу і містить, як правило, всі дані, необхідні для розробки і виготовлення, а також для контролю, приймання, експлуатації і ремонту. 

   Традиційно інженери використовували олівці, ручки, лінійки, транспортири та трафарети, щоб малювати ескізи, креслення, схеми та візуалізації. Цей процес був громіздким, трудомістким і інколи навіть неприємним, коли потрібно було вносити зміни в дизайн. 

   Сьогодні ж розробники використовують комп’ютери та спеціальні програми для виготовлення технічних креслень та схем. Найбільш популярними серед них є системи автоматизованого проектування і креслення AutoCAD та Компас-3D.

 

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК


Отримайте консультацію фахівця та дізнайтесь вартість необхідної Вам послуги.

   Креслення, які створені за допомогою таких систем, мають ряд переваг:

  1. Швидка модифікація. Процес внесення змін у дизайн є простим та не потребує багато часу. Більше того, всі ці зміни можна відстежувати та зберігати у файлі, тому ймовірність втрати або забуття змін є меншою.

  2. Майже миттєве створення копій. За допомогою програмного забезпечення CAD можна створити стільки копій дизайну, скільки бажаєте. Якщо креслення потрібно використовувати спільно з кількома відділами, або передати іншому розробнику продукту, то мати можливість створення копій ваших проектів є дуже важливим.

  3. Створення 3D-моделі. Якщо ви коли-небудь намагалися створити 3D-модель вручну, знаєте, наскільки важким і трудомістким є цей процес. Пакет 3D моделювання для систем CAD може прийняти вашу 2D-модель і перетворити її в 3D швидко і легко. І якщо ви збираєтеся використовувати 3D-друк у будь-який момент процесу розробки продукту – наприклад, для швидкого створення прототипів – ви повинні мати 3D-модель CAD для програмного забезпечення принтера.

  4. Інтеграція з технологіями автоматизованого виробництва (CAM) та автоматизованої розробки (CAE). Якщо ви працюватимете з технологіями CAM або CAE під час розробки продукту, ви витратите менше часу, якщо будете використовувати CAD і на початкових етапах.

  5. Безпека. Програми CAD мають функції керування дозволами, які можуть бути використані для обмеження доступу лише до людей, які потребують перегляду файлу. Це також сприяє запобіганню несанкціонованого редагування від інших осіб, які безпосередньо не беруть участь у проекті. 

     Фахівці Технічного бюро “ЕйСкіл” пропонують Вам розробку складальних креслень та функціональних схем різної складності та специфікацій до них в системах автоматизованого проектування і креслення AutoCAD та Компас-3D. 

     Тисніть кнопку “ЗАМОВИТИ” нижче та отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців, або ж дізнайтесь вартість виконання саме Вашого креслення.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.